O nás

Tlačové správy

Bratislava 17.10.2006

Portál GoFUN prináša 11-tku internetových rádií

Bratislava 17. október 2006 – Na portáli GoFUN dnes Slovanet spustil zábavu v podobe 11-tky internetových rádií. Popri videoklipoch a filmových traileroch všetci záujemcovia o dobrú hudbu na stránkach www.gofun.sk nájdu viac ako desiatku rôzne zameraných rádií na jednom mieste. Od súčasnej scény po hity spred niekoľkých desiatok rokov, od jazzu po rockové skladby.
„Stále viac sa rozmáha počúvanie internetových rádií, veľa ľudí už klasické rádio cez deň ani nepoužíva,“ myslí si produktový manažér portálu GoFUN Vladimír Gábor. Navyše, jednou z výhod internetových rádií je, že poslucháčovi často ponúkajú špecializovaný obsah. „Na GoFUN-e vám napríklad môže zaspievať Louis Armstrong, ale aj Martina Schindlerová, no vypočuť si môžete aj také špecialitky ako príbehy dobrého vojaka Švejka v podaní legendárneho Jana Wericha,“ dopĺňa Gábor.
Celá jedenástka rádií na portáli www.gofun.sk je v štandardnej kvalite prístupná úplne pre každého. Navyše, zákazníci širokopásmových internetových služieb od Slovanetu môžu počúvať rádiá v dvojnásobnej kvalite (64 kbit/s). To všetko nonstop bez prerušovania hovoreným slovom či správami a úplne zadarmo. Podporou rozširovania internetového obsahu chce Slovanet vyjsť v ústrety zákazníkom, ale aj prispieť k rýchlejšiemu presadzovaniu a rozvoju Triple Play na Slovensku.