O nás

Tlačové správy

Bratislava 20.03.2006

Portál GoFUN ponúka už päť internetových rádií

Bratislava 20. marec 2006 – Slovanet na svojom hudobno-zábavnom portáli www.gofun.sk rozšíril ponuku o ďalšie dve internetové rádiá. Poslucháči si tak môžu vybrať už z piatich žánrovo odlišných staníc. Tento mesiac sú v ponuke rádio Hip-Hop, rádio Česko-slovenské hity, rádio Best of pop a Jazz & Blues rádio. Poslednú z celkovej pätice staníc, GoFUN rádio, si aj naďalej môžu vypočuť všetci návštevníci portálu.
„Naším zákazníkom sme chceli priniesť čo najpestrejšiu ponuku rádií zameraných na rozličné žánre. Od najmodernejších hudobných štýlov, cez popovú scénu, česko-slovenskú zmes až po jazz a blues. Každý si môže vybrať, čo mu práve vyhovuje,“ hovorí Renáta Jurášková, produktová manažérka Slovanetu. „Sme radi, že sa internetové rádiá tak ujali, na ich ponuke budeme určite ďalej pracovať,“ dopĺňa R. Jurášková.
Portál GoFUN poskytuje jeho užívateľom hodiny zábavy vo forme domácich a zahraničných videoklipov, filmových ukážok a hudby. Medzi najnovšími filmovými trailermi nechýba ani moderná verzia Červenej čiapočky – „Karcoolka“, či príbeh svetoznámej gitarovej legendy Johnnyho Casha ukrytý pod názvom „Walk the Line“. V hudobnej sekcii je k dispozícii množstvo videoklipov zahraničnej i domácej produkcie, ktoré sú známe aj z klasických rádií. Zastúpená je napríklad Peha, IMT Smile, Bon Jovi, Juanes či Black Eyed Peas a mnoho ďalších.
Aj záujem o služby špecializovaného portálu GoFUN potvrdzuje, že obľuba internetovej zábavy stúpa i na Slovensku. Pre zákazníkov vysokorýchlostného internetu GoDSL je prístup na tieto stránky osobitou doplnkovou službou, ktorú im Slovanet poskytuje bezplatne.