O nás

Tlačové správy

Bratislava 02.08.2005

Počet užívateľov rýchleho internetu stúpa aj v lete

Bratislava, 2. august 2005 – Spoločnosť Slovanet zaznamenala v priebehu posledných 3 mesiacov najvyšší nárast počtu objednávok GoDSL služieb vo svojej histórii. Vďaka akcii „Rýchly internet do konca roka zadarmo“ si vysokorýchlostný internet od Slovanetu objednalo takmer 1600 záujemcov. Slovanet tak zvýšil počet svojich ADSL zákazníkov o 26%.
„S ponukou služby GoDSL 600 do konca roka zadarmo sme prišli na trh ešte začiatkom mája. Akcia zaznamenávala veľké úspechy u klientov, preto sme ju predlžovali,“ vysvetľuje Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. „Počty objednávok neklesli, ani keď sme po konflikte s konkurentom stiahli kreatívu, ktorú sme v júli k akcii spustili. Preto sme sa rozhodli našu ponuku opäť predĺžiť. Aj v auguste môže každý záujemca získať rýchly internet do konca roka zadarmo,“ dodáva R. Greguš.
Zákazníci, ktorí využijú ponuku Slovanetu a objednajú si službu GoDSL 600, budú pri 24 mesačnej viazanosti platiť do konca roka iba za ST DSL prípojku. K tomu získajú bonus v podobe poukážky, s ktorou môžu uskutočniť nákup v hodnote 200 Sk vo všetkých hypermarketoch Tesco. Ak si užívatelia objednajú iný dátový produkt GoDSL s dvojročnou viazanosťou, dosiahnú zľavu až 20% a 600 MB navyše k predplatenému objemu dát úplne zadarmo. Dáta, ktoré užívatelia prenesú navyše, im budú účtované podľa bežného cenníka.