O nás

Tlačové správy

Bratislava 09.02.2006

Počas ZOH môžete do Turína telefonovať o polovicu lacnejšie

Bratislava, 9. február 2006 – V rámci zimných olympijských hier Slovanet poskytuje 50%-nú zľavu na telefonovanie. Existujúci aj noví zákazníci telefónnych služieb Ušetrite a Ušetrite Viac môžu uskutočňovať až o polovicu lacnejšie hovory do pevných sietí viac ako 80 krajín, zúčastnených na ZOH.
„Naša spoločnosť chce znížením cien za telefonovanie priblížiť ľuďom dianie na olympijských hrách. Chceme umožniť rodinám olympionikov a fanúšikom jednoduchšiu komunikáciu s našimi športovcami,“ hovorí Viktor Rybanský, produktový manažér Slovanetu. „Polovičné ceny hovorov navyše platia do takmer všetkých krajín, ktoré sa zúčastnia zimných olympijských hier v Turíne.“
Telefónne služby Slovanetu Ušetrite sú založené na tzv. voľbe operátora. Stačí, ak majú zákazníci tejto služby bežný telefónny prístroj a zadajú pred volaným číslom predvoľbu 1010. So službou Ušetrite Viac zákazníci telefonujú cez internet vďaka technológii VoIP. Telefonovať môžu cez telefónny aparát pripojený do internetu alebo priamo zo svojho počítača použitím slúchadiel a mikrofónu.