O nás

Tlačové správy

Bratislava 10.01.2005

Novoročný výpredaj vysokorýchlostného internetu

Bratislava, 10. januára 2005 – Slovanet začal s novoročným výpredajom služieb GoDSL a officeDSL. Každý záujemca má šancu získať vysokorýchlostný internet so zľavami až 25 %. Produkty je možné dostať už od 179 Sk mesačne bez DPH, aktivácia je bez poplatkov a modem iba za korunu. Cez víkendy a sviatky môžu zákazníci využívať internet úplne zadarmo. Noví firemní klienti dostanú ku každej službe officeDSL priestor pre webovú stránku a smerovač pre pripojenie až 4 počítačov už od 390 korún bez DPH. Slovanet poskytuje k DSL produktom tiež antivírusovú a antispamovú ochranu zadarmo. Pri využití výhodného zníženia cien všetkých produktov rýchleho internetu záujemcovia získajú vysokokvalitné služby s časovo neobmedzeným pripojením. Novoročný výpredaj vysokorýchlostného internetu trvá iba do 31. januára 2005.
Spoločnosť Slovanet je najväčším alternatívnym poskytovateľom ADSL na Slovensku. Služby vysokorýchlostného internetu poskytuje domácnostiam pod názvom GoDSL a firmám pod názvom officeDSL.
ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) je technológia, ktorá poskytuje užívateľovi asymetrický dátový prístup, tzn., že v smere od poskytovateľa služby k užívateľovi je prenosová rýchlosť vyššia ako v smere od užívateľa k poskytovateľovi služby. Jej výhodou oproti bežnému dial-up pripojeniu sú najmä vyššia prenosová rýchlosť.