O nás

Tlačové správy

Bratislava 24.11.2008

Neobmedzene rýchly internet od Slovanetu

Bratislava 24. november 2008 – Najväčší domáci alternatívny poskytovateľ vysokorýchlostného internetu Slovanet pripravil pre svojich zákazníkov unikátnu ponuku. Neposkytuje klientom len časovo a dátovo neobmedzené pripojenie, ale ako jediný operátor na domácom trhu aj neobmedzenú rýchlosť. S produktom Neobmedzene rýchly internet za 475 korún (15,77 €) mesačne domácnosti využívajú takú rýchlosť spojenia, akú im umožňuje momentálna prenosová kapacita infraštruktúry. Priemerne ide o rýchlosť 30 Mbit/s, zákazníci však môžu doma dosahovať aj omnoho vyššie rýchlosti za túto výnimočnú cenu.
„Neobmedzene rýchly internet je inšpirovaný produktom spoločnosti Robur, ktorej vlastníkom sa stal Slovanet v októbri. Produkt je pre zákazníkov mimoriadne výhodný, preto sme sa tento model služby rozhodli sprístupniť aj ďalším našim klientom na vlastnej optickej infraštruktúre, v prvej etape v Bratislave a Prešove,“ hovorí Stanislav Krátky, obchodný riaditeľ Slovanetu. Neobmedzene rýchly internet je pritom dostupný za cenu 475 korún mesačne aj bez viazanosti. Ak sa zákazníci rozhodnú využiť akýkoľvek program z radu Rýchlejší internet od Slovanetu (vrátane Neobmedzene rýchleho internetu) pri viazanosti iba 18 mesiacov, dostanú navyše za symbolickú korunu mobilný telefón Nokia 5000 s programom O2 Fér bez viazanosti k mobilnému operátorovi. Vianočná ponuka s telefónom Nokia 5000 platí v Bratislave, Prešove, Brezne a Zlatých Moravciach.
Neobmedzene rýchly internet je typ služby „best effort“, postavený na báze neobmedzovania parametrov spojenia, ktoré môžu klienti vo svojich domácnosti dosahovať. Využijú teda maximálny potenciál technológie. Slovanet poskytne zákazníkom najvyššie dostupné prenosové rýchlosti, ktoré v danom čase umožňuje kapacita a vyťaženie optickej siete. Nový program Neobmedzene rýchly internet je momentálne dostupný v Prešove a Bratislave.