O nás

Tlačové správy

Bratislava 21.07.2005

Najnižšie ceny telefonovania na Slovensku

Bratislava, 21. júl 2005 – Alternatívny telekomunikačný operátor Slovanet dnes predstavil svoju cenovú stratégiu telefónnych služieb. Volacie programy Slovanetu, ktoré firmám a obyvateľom umožňujú realizovať miestne, medzimestské a medzinárodné hovory, ako aj volania do mobilných sietí, majú najnižšie ceny v porovnaní s relevantnou konkurenciou. Telefonovanie cez Slovanet je možné si objednávať už od zajtra.
„Ceny našich volacích programov sú lacnejšie v priemere o 31% v porovnaní s programami Slovak Telecomu a v prípadoch medzimestských hovorov až o 54%,“ vysvetľuje Peter Máčaj, výkonný riaditeľ Slovanetu. „Najlacnejšie telefonovanie sme mohli ponúknuť vďaka tomu, že sme investovali vysoký objem finančných prostriedkov do telekomunikačnej siete,“ dodáva P. Máčaj.
Prvý produktový rad hlasových služieb Slovanetu má názov Ušetrite. Ide o telefonovanie prostredníctvom tzv. voľby operátora, ktoré je dostupné pre každého. Užívatelia volacieho programu Ušetrite neplatia žiadne mesačné paušály a nemusia sa viazať na žiadne časové obdobie. Slovanet začína s predajom telefónnych služieb už 22. júla 2005.