O nás

Tlačové správy

Bratislava 04.05.2005

Mojsej v počúvanosti predbehol Eminema aj U2

Bratislava, 4. máj 2005 – Vplyvu súčasných reality show neodolal ani prvý zábavný internetový portál GoFUN spoločnosti Slovanet. Jeho návštevníci umiestnili videoklip Braňa Mojseja na 4. miesto. Obľúbenejšími sú už len No Name, Mec Vrabec a klip Vráť trochu lásky medzi nás od slovenského zoskupenia G8. Na poslednom mieste rebríčka sa umiestnilo U2 s Miracle Drug, Eminem sa do rebríčka vôbec nedostal.
Návštevníci portálu GoFUN uprednostňujú hudobný obsah pred filmovým. Od spustenia portálu najčastejšie videli klip Vráť trochu lásky medzi nás od domácej formácie G8. Najväčší záujem na www.gofun.sk bol o rockovú hudobnú sekciu, ktorú navštívila tretina zo všetkých užívateľov. Druhú priečku v obľúbenosti štýlov obsadil pop. Napriek tomu, že z filmových žánrov návštevníci preferujú komédie, najžiadanejšou sa stala ukážka z filmu Alexander Veľký, ktorú portál zobrazil vyše 4200 krát. Štatistiky portálu GoFUN nasvedčujú, že záujem o internetovú zábavu porastie úmerne zvyšujúcemu sa počtu užívateľov vysokorýchlostného internetu.
„Sme radi, že náš portál zaznamenáva takú vysokú návštevnosť,“ hovorí Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. „Keďže záujem o zábavný obsah neustále rastie, klipy a filmové ukážky pravidelne dopĺňame a uvažujeme, že v blízkej dobe sprístupnime GoFUN pre väčšie množstvo internetových užívateľov,“ vysvetľuje R. Greguš.
Unikátny internetový portál GoFUN plný zábavného obsahu je pre zákazníkov GoDSL služieb bezplatnou doplnkovou službou. Klientom Slovanetu prináša hodiny hudby a filmového obsahu. V súčasnosti GoFUN funguje vo verejnej skúšobnej prevádzke. Slovanet ponuku videoklipov neustále rozširuje a rokuje o uzatvorení zmlúv aj s ďalšími hudobnými vydavateľstvami. Čoskoro chce poskytovať na portáli www.gofun.sk aj rozhlasové vysielanie.