O nás

Tlačové správy

Bratislava 15.01.2008

Ľudské zdroje v Slovanete majú nové vedenie

Bratislava, 15. január 2008 – Slovanet získal na pozíciu riaditeľa útvaru ľudských zdrojov Luciu Gröneovú. Do funkcie nastúpila od januára zo spoločnosti Dell, kde pôsobila 5 rokov a postupne pracovala na viacerých manažérskych pozíciách v oblasti ľudských zdrojov. Stála pri príchode Dell-u na Slovensko a rýchlej expanzii jeho aktivít na našom území. Zabezpečovala podporu pre divízie Sales a Services, ktorá zahŕňala približne 650 ľudí a v rámci širokého pôsobenia spoločnosti pracovala aj na medzinárodnej úrovni.
Prvé skúsenosti z personálnej oblasti získavala v nadnárodnej personálno-poradenskej agentúre Amrop Jenewein Group. V súvislosti so silným rastom a novou stratégiou Slovanetu bude jej terajšou úlohou najmä implementácia stratégie v oblasti ľudských zdrojov. „Pomôže nám realizovať náš ambiciózny plán expanzie na telekomunikačnom trhu. Cielene vyhľadávame tých najlepších ľudí s potrebnými skúsenosťami, vysoko flexibilných a s dobrými nápadmi. To sú hodnoty, na ktorých budujeme väčší Slovanet,“ hovorí výkonný riaditeľ Slovanetu Peter Máčaj.
Mgr. Lucia Gröneová absolvovala štúdium germanistiky na Univerzite Komenského v Bratislave. Plynule ovláda nemecký a anglický jazyk. V írskom Dubline získala prestížny certifikát MBTI oprávňujúci vykonávať individuálnu a skupinovú osobnostnú typológiu na základe takzvaného MBTI (Myers-Briggs Type Indicator).