O nás

Tlačové správy

Bratislava 02.06.2010

Letná akcia od Slovanetu: najvýhodnejší internet a televízia zadarmo

Bratislava 2. jún 2010 – Letná akcia so Slovanetom umožňuje záujemcom ušetriť v porovnaní s najväčšími konkurentmi na internete 99 až 166 € za dva roky. Pri väčšine internetových programov budú zákazníci počas prvých 6 mesiacov platiť mesačný poplatok iba 0,99 €, ak si vyberú trojročnú viazanosť. Peňaženky zákazníkov cez leto nezaťažia ani poplatky za zariadenia a aktiváciu služby, začínajú už od 1 €. Akciové ceny Slovanetu sú teraz dostupné takmer na celom Slovensku a na všetkých typoch pripojenia, teda na optike, ADSL aj WiFi.
Letná extra ponuka Slovanetu nekončí najvýhodnejším internetom na trhu, operátor k nemu pridáva aj televíziu zadarmo – nový balík 19 programov, ktorý je možné získať spolu s akciovým Rýchlejším internetom Štandard a Rýchlejším internetom Maxi. Televíznych nadšencov určite poteší, že Slovanet bezplatne pridal do viacerých TV balíkov nové kanály. Spolu je ich v ponuke už 89 a dostupné sú nielen pre nových, ale automaticky aj pre existujúcich klientov.
Súbežne s letnou akciou, ktorá prebieha od júna do konca augusta, zostávajú v platnosti aj ostatné špeciálne ponuky ohlásené v minulosti. Slovanet teda naďalej garantuje najnižšiu cenu internetu, pričom sa zaväzuje zákazníkom doplatiť cenový rozdiel, ak nájdu výhodnejšiu ponuku. Záujemcom umožňuje vybrať si zo štyroch typov viazanosti – 36, 24, 18 a najnovšie aj 12 mesiacov. Zákazníci, ktorí prejdú k Slovanetu od iného operátora, môžu získať 100% zľavu na obdobie až 12 mesiacov. Okrem toho stále platí ponuka výhodného splátkového nákupu notebookov, iPhone a LCD televízorov. Hlavným lákadlom akcie naďalej zostáva súťaž o BMW a každý mesiac aj žrebovanie výhercu notebooku alebo LCD televízora.
Všetky uvedené ceny sú s DPH.