O nás

Tlačové správy

Bratislava 21.06.2005

Kybernetický súboj roka

Bratislava, 21. jún 2005 – Druhý ročník najdôležitejšej hernej udalosti roka – Slovanet GoDSL Cup Majstrovstiev Slovenska v hraní hier sa koná v bratislavskom nákupnom centre Aupark v dňoch 20. až 22. júna 2005. Súťažiaci bojujú o ceny v hodnote 350 000 Sk, ako aj o postupové miesta na celosvetovú počítačovú olympiádu World Cyber Games v Singapure.
V tomto roku sa Slovanet GoDSL Cup-u zúčastňuje historicky najvyšší počet hráčov – až 800 vrátane kvalifikácie, ktorí zvádzajú elektronické súboje v doteraz najväčšom počte disciplín počítačových hier. Okrem klasických bojových hier ako Warcraft 3, Counter Strike alebo Starcraft možno teraz súťažiť aj vo futbalových a hokejových majstrovstvách alebo strategických hrách. Najviac hráčov je prihlásených do hry Counter Strike, kde možno očakávať najtvrdšie zápolenie.
Pre verejnosť je v Auparku pripravený bezplatný vysokorýchlostný internet na desiatkach počítačov, výhry v súťažiach a možnosť sledovať najzaujímavejšie súboje na veľkoplošných obrazovkách.