O nás

Tlačové správy

Bratislava 16.11.2015

Ku zmluve od Slovanetu získate na Vianoce aj jedinečný stierací žreb, vyhráva každý ôsmy

Bratislava 16. 11. 2015 – Okrem novej akciovej ponuky Slovanet odteraz ku každej novej podpísanej zmluve alebo dodatku zákazníkom pribalí originálny stierací žreb. Šanca získať okamžitú výhru je pritom vysoká – obsahuje ju každý ôsmy žreb. Zákazník tak môže vyhrať zľavu zo služieb v hodnote 5 až 120 €, vybrané doplnkové služby zadarmo alebo poukážku do jazykovej školy v hodnote až 50 €. Všetci zákazníci navyše automaticky postupujú do záverečného žrebovania o ďalšie hodnotné vecné ceny, napríklad tablet, smartfón, monitor, značkové reproduktory či externý pevný disk. Informácie o tejto súťaži sú dostupné na webovej stránke www.slovanet.sk/info/zreb.
Okrem novej vianočnej spotrebiteľskej hry Slovanet pokračuje v nedávno ohlásenej akciovej ponuke, v ktorej znížil cenu optického internetu s maximálnou rýchlosťou 60 Mbit/s na 14 € a ešte výraznejšie znížil cenu stomegabitového programu, ktorý najnovšie stojí len 18 € mesačne. Túto ponuku môžu využiť zákazníci optických a káblových sietí v Bratislave, Poprade, Prešove, Brezne, Dunajskej Strede, Šamoríne, Veľkom Mederi, Banskej Štiavnici, Zlatých Moravciach, Turanoch, Turčianskych Tepliciach, Krupine, Kežmarku a Ľubici. Pre zákazníkov v ostatných mestách a obciach aj naďalej platí ponuka internetu už od výhodnej ceny 10 € a v niektorých lokalitách dokonca od 6 € mesačne. Zákazníci optickej siete v Dunajskej Strede môžu využiť špeciálnu akciu, kde operátor za 6 € ponúka 15-megabitový internet.
Novú ponuku Slovanetu záujemcovia získajú na mieru podľa svojej adresy jej uvedením na webstránke www.slovanet.sk, návštevou ktoréhokoľvek predajného miesta alebo zavolaním na bezplatné číslo 0800 608 608. Uvedené ceny sú s DPH.