O nás

Tlačové správy

Bratislava 21.11.2007

Klienti Slovanetu môžu volať do pevných sietí neobmedzene

Bratislava, 21. november 2007 – Slovanet pre svojich zákazníkov spustil neobmedzené telefonovanie. V súlade s novou stratégiou chce zákazníkom v segmente domácností poskytovať najmä služby, ktoré z posledného prieskumu pre Slovanet vyšli ako najžiadanejšie. Práve neobmedzené telefonovanie za jediný poplatok je jednou z nich. Preto v rámci produktového radu doplnkových služieb Ušetrite balík pribudli dva nové Balíky Fix1 a Fix2, ktoré domácnostiam prinášajú bezplatné volania do pevných sietí na území Slovenska za výhodný mesačný poplatok.
Ak si zákazník zvolí Balík Fix1, môže telefonovať do všetkých pevných sietí na Slovensku zadarmo v silnej i slabej prevádzke, a to len za 237 korún mesačne aj s DPH. Balík Fix2 zase prináša možnosť iba za 118 Sk/mesiac, vrátane dane, volať do pevných sietí na Slovensku počas slabej prevádzky taktiež za 0 Sk na minútu.
V súčasnosti tak klienti Slovanetu môžu využívať celkovo 4 doplnkové balíky produktového radu Ušetrite Balík. Tie im umožnia napríklad volať s 20%-nou zľavou do konkrétnej zahraničnej destinácie, ktorú si zákazník môže zvoliť, a to len za 46 korún mesačne (Balík Zahraničie). Ďalej dávajú možnosť telefonovať len za 5,20 Sk/min už vrátane DPH do všetkých mobilných sietí v SR iba za mesačný poplatok 237 Sk (Balík Mobil), alebo neobmedzene volať do pevných sietí na Slovensku (Balíky Fix1 a Fix2). Balíčky pritom môže klient navzájom ľubovoľne kombinovať a volať tak omnoho výhodnejšie.