O nás

Tlačové správy

Bratislava 09.11.2006

K zníženej cene 3-krát viac internetu alebo MP3 prehrávač

Bratislava 9. november 2006 – Slovanet prináša vianočnú internetovú akciu. Noví zákazníci môžu od Slovanetu na celé dva roky získať dotáciu na vysokorýchlostný internet a navyše majú možnosť vybrať si k nej aj vianočné prekvapenie. Internetový program so 600 MB predplatených dát teraz môžu dostať len za 299 Sk mesačne. K ostatným programom rýchleho internetu si k zníženej cene dokonca vyberú aj darček. Buď kvalitný MP3 prehrávač, spolu s ktorým budú môcť za rýchly internet platiť len 339 Sk mesačne, alebo program GoDSL 600 až s trojnásobkom objemu predplatených dát, teda 1800 MB iba za 489 korún mesačne.
Okrem dvojročnej dotácie od Slovanetu v podobe zľavy z mesačného paušálu a špeciálnej vianočnej nádielky noví klienti dostanú aj ďalšie zvýhodnenia. Napríklad pre zákazníkov dátovo meraného internetu zadarmo internetové telefonovanie s nulovým mesačným paušálom, výhodnou minútovou tarifou a slúchadlami s mikrofónom. Pre všetkých tiež softvérový telefón ako darček a koncové zariadenia za akciovú cenu už za 1 korunu.
Zimné zvýhodnenia vysokorýchlostného internetu môžu získať zákazníci vlastniaci telefónnu prípojku a rovnako aj tí, ktorí telefónnu prípojku ani volací program od T-Comu nechcú. Navyše, okrem nových produktov prináša Slovanet aj ďalšiu novinku. Odteraz si aj firmy a organizácie budú môcť objednávať najlacnejšie programy vysokorýchlostného internetu, ktoré boli doteraz určené len pre domácnosti.