O nás

Tlačové správy

Bratislava 11.12.2002

Internet zvyšuje atraktivitu administratívnych budov

Bratislava, 11. december 2002 – Na trhu s nehnuteľnosťami panuje vysoká konkurencia. Klienti sú čoraz náročnejší a to platí aj o požiadavkách na komunikačné služby poskytované spolu s nájmom. Medzi tieto služby patrí aj pripojenie na internet, ktoré sa pre väčšinu nájomníkov stalo životne dôležitou nutnosťou. Práve preto pripravil Slovanet pre vlastníkov a nájomcov nehnuteľností flexiOFFICE – špeciálny partnerský program internetových služieb.
„Ponuka internetových služieb flexiOFFICE prináša efekt všetkým stranám,“ hovorí Juraj Kováčik, obchodný riaditeľ Slovanetu. „Majiteľ objektu si spustením prevádzky flexiOFFICE môže zvýšiť hodnotu kancelárskej plochy a profitovať zo špeciálneho provízneho systému. Nájomníci získajú spoľahlivý a cenovo výhodný internet,“ dopĺňa J. Kováčik. FlexiOFFICE využíva jednotné pripojenie celej budovy prostredníctvom jednej dátovej linky optickým, metalickým alebo FWA spojom. Pomocou špeciálnej technológie Slovanetu je táto linka využiteľná všetkými nájomníkmi v budove tak, aby každý využíval službu, za akú zaplatil a bez toho, aby ho obmedzoval iný užívateľ. „Samotné spustenie prevádzky flexiOFFICE v objekte, ako aj projektovú dokumentáciu a vybudovanie dátových rozvodov realizuje Slovanet bez nákladov pre majiteľa budovy. Ten dostáva celé riešenie na kľúč,“ uvádza J. Kováčik.
Všetky technické problémy pritom riešia priamo operátori Slovanetu na Linke technickej pomoci, požiadavky na nové služby zasa vyhradení obchodníci. Vlastník budovy už teda nemá žiadne starosti s požiadavkami klientov – jeho nájomníkov. Monitorovanie poskytovaných služieb klientom prebieha diaľkovo z Dohľadového centra Slovanetu bez zásahov správy budovy.