O nás

Tlačové správy

Bratislava 08.12.2009

Internet zadarmo pre zákazníkov a ich známych

Bratislava 8. december 2009 – Telekomunikačný operátor Slovanet uvádza pre svojich zákazníkov prémiu za odporučenie služieb. Vďaka nej môžu získať internet zadarmo pre seba a zároveň svojich známych. Stačí, že im odporučia služby, ktoré sami využívajú. Existujúcim aj novým zákazníkom v tom prípade Slovanet poskytne 1 mesiac stopercentnú zľavu na paušálne poplatky za využívané služby (internet, televízia, telefonovanie). Zákazníci z radov domácností a fyzických osôb – podnikateľov môžu odporučiť operátora viacerým známym – tým viac bezplatných mesiacov pre seba získajú.
Ponuka sa dá uplatniť dvoma spôsobmi. Prostredníctvom kupónu (zákazníci ho dostanú zároveň s faktúrou), ktorý stačí vyplniť a odovzdať na pobočke. Druhou možnosťou je vyplniť online formulár na webstránke providera v zákazníckej zóne. Maximálna výška zľavy z mesačného paušálu je 100 € (3 013 Sk). Túto výhodu je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami.
Slovanet pripravil aj ďalšiu zaujímavú ponuku, ktorá platí pre obyvateľov Popradu. Obytný dom v meste, v ktorom využíva služby operátora najviac zákazníkov, bezplatne vybaví bezpečnostným kamerovým systémom amiGuard v hodnote 3 000 € (90 378 Sk). Bytovku stačí zaregistrovať na webovej stránke. Výhru získa tá, v ktorej bude k 28. februáru 2010 najväčšie percento bytov využívať elektronické služby Slovanetu.