O nás

Tlačové správy

Bratislava 05.10.2010

Internet za výpredajové ceny a v plnej kvalite

Bratislava 5. október 2010 – Internet v dnešnej dobe hýbe svetom a stáva sa najdôležitejším médiom. Ceny za internet však stále tvoria nezanedbateľnú čiastku, predovšetkým v prípade rýchleho a dátovo neobmedzeného internetu. Aby si mohlo internet dovoliť viac ľudí, spúšťa Slovanet „totálny výpredaj internetu“ v rámci ktorého ponúka plnohodnotný internet na jeden a pol roka za 6,90 € mesačne.
Nová akciová ponuka „Totálny výpredaj internetu“ je platná na celom území Slovenska, až do konca roka. Špeciálna cena 6,90 € platí pre program Rýchlejší internet Štart počas polovice doby viazanosti pre 36 mesačnú viazanosť. Zvyšnú polovicu viazanosti budú platné ceny z letnej akcie, za tento program to teda bude 11,30 €. Vďaka nízkym zriaďovacím poplatkom a cenám koncových zariadení od 1 € dostanú zákazníci od Slovanetu internet za najvýhodnejšiu priemernú mesačnú cenu na trhu.
K vybraným programom optického internetu si môžu záujemcovia aktivovať aj digitálnu televíziu s ponukou 19 programov úplne zadarmo, celkovo je v ponuke Slovanetu až 89 programov aj v HD kvalite a s možnosťou nahrávania. K zimnej akciovej ponuke pridáva Slovanet aj nové doplnkové služby, zamerané predovšetkým na bezpečnosť klientov. Novinkou je služba Strážca prístupu, ktorá používateľov internetu chráni pred prístupom na nebezpečné a neželané stránky.