O nás

Tlačové správy

Bratislava 03.04.2012

„Internet podľa vašich potrieb“ prináša Slovanet od 9,90 eur

Bratislava, 3. apríl 2012 – Telekomunikačný operátor Slovanet dnešným dňom spúšťa nový produkt – Rýchlejší internet Optimal s rýchlosťou 3 Mbit/s. Je to vysokorýchlostný DSL internet, ktorý je jedinečný svojou prispôsobivosťou nárokom zákazníkov, pretože cena sa stupňovito odvíja podľa skutočnej spotreby dát za daný mesiac. Pri 24 mesačnej viazanosti a prenose dát do 1 GB je najnižší mesačný poplatok iba 9,90 eur mesačne. Po prekročení hranice 30 GB je garantovaná maximálna cena 16,90 eur, takže aj najnáročnejší užívatelia zaplatia navyše najviac 7 eur.
Zákazníci majú okrem 24 mesačnej doby viazanosti na výber aj 12 a 18 mesačnú viazanosť, no základná – na začiatku zvolená cena sa počas celej doby viazanosti nemení. „Nový internetový program predstavuje optimálnu voľbu pre tých, ktorí používajú internet nepravidelne alebo nevedia dopredu odhadnúť ako intenzívne ho budú využívať. Dokáže sa flexibilne prispôsobiť potrebám klientov – ak miniete menej, v skutočnosti aj menej zaplatíte. Takže aj pri veľkej spotrebe dát sa zákazníci nemusia obávať vysokých faktúr, pretože maximálna možná cena je vopred garantovaná na úrovni 16,90 eur,“ hovorí Ján Michlík, vedúci produktového a marketingového oddelenia spoločnosti Slovanet, a.s.
K Rýchlejšiemu internetu Optimal môžu zákazníci získať doplnkové služby Strážca prístupu a AVG Internet security za zvýhodnených podmienok.Objem prenesených dát si môžu zákazníci kedykoľvek bezplatne skontrolovať na servisnej webstránke.
Mesačné ceny internetového programu Rýchlejší internet Optimal pre 24 mesačnej viazanosti