O nás

Tlačové správy

Bratislava 25.01.2007

Inovácie priniesli Slovanetu prvenstvo v poskytovaní zákazníckeho servisu

Bratislava, 25. január 2007 – Rebríček prieskumnej spoločnosti United Interactive potvrdil, že Slovanet je telekomunikačnou spoločnosťou s najlepším zákazníckym servisom. V konkurencii jedenástich spoločností telco sektora na Slovensku Slovanet obsadil prvú priečku a nechal tak za sebou aj významných operátorov, vrátane veľkej trojky.
V minulom roku, s cieľom priniesť svojim klientom ešte lepšiu starostlivosť, Slovanet zrealizoval viacero inovácií svojich zákazníckych kontaktných centier – infolinky, služieb zákazníkom či technickej podpory. Aj vďaka tejto modernizácii sa od nasadenia nového systému Slovanet vybavil viac ako 20-tisíc elektronických požiadaviek od klientov a záujemcov. Novými riešeniami v kombinácii s kvalitnou základňou odborníkov Slovanet opäť výrazne skrátil odozvu na zákaznícke podnety a zefektívnil ich riešenie.
Okrem zvýšenia počtu a špecializácie zamestnancov komunikačných centier, Slovanet v apríli 2006 prešiel aj na tzv. trouble-ticketový systém. Ten umožňuje efektívnejšiu, prehľadnejšiu a najmä rýchlejšiu elektronickú komunikáciu medzi klientom a špecialistami Slovanetu. Každá požiadavka zákazníka má pridelené svoje identifikačné číslo, na jeho základe potom putuje k zodpovednému zamestnancovi klientskeho centra. Systém popri jednoduchom vyhľadávaní a archivovaní požiadaviek navyše upozorní na každú, ktorá určitý čas nebola vyriešená.