O nás

Tlačové správy

Bratislava 12.09.2005

GoFUN spustil vysielanie internetových rádií

Bratislava, 12. september 2005 – Hudobno-zábavný portál GoFUN spoločnosti Slovanetu už ponúka svojim návštevníkom okrem hudobných videoklipov a filmových ukážok aj internetové rádiá. Všetci návštevníci portálu môžu počúvať GoFUN Rádio, ktoré vysiela domáce aj zahraničné hity z posledných tridsiatich rokov. Ostatné dve rádiá, ktoré sú prístupné pre zákazníkov Slovanetu, sa každý mesiac obmieňajú.
„Už tento mesiac sme pre našich klientov spustili rádio HIP-HOP a rádio ROCK. V októbri sa môžu tešiť na československé hity alebo rádio BUENA VISTA, hrajúce tanečnú latinsko-americkú hudbu,“ vysvetľuje Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. „Do budúcnosti napríklad pripravujeme aj špecialitu v podobe čítaných príbehov dobrého vojaka Švejka,“ dodáva R. Greguš.
GoFUN v súčasnosti poskytuje stovky kvalitných hudobných videoklipov slovenských aj zahraničných interpretov, originálne ukážky z najnovších filmov a umožňuje počúvanie niekoľkých internetových rádií. Minimálne raz týždenne je dopĺňaný o novinky a Slovanet už teraz pripravuje jeho rozšírenie o ďalšie sekcie.