O nás

Tlačové správy

Bratislava 07.11.2005

DVD prehrávač verzus filmy. Čomu dáte prednosť?

Bratislava, 7. november 2005 – Vianočné benefity internetových poskytovateľ naberajú z roka na rok na väčšej atraktivite. Začiatkom novembra vyšli na trh so svojou ponukou Slovak Telecom aj Slovanet. Slovanet svojim zákazníkom pribalí k vysokorýchlostnému internetu kvalitný DVD prehrávač. Ten sa dá ľahko a pohodlne ovládať a jednoducho pripojiť ku každému bežnému televíznemu prijímaču. Zákazníci produktu GoDSL 600 s dvojročnou viazanosťou si môžu zvoliť aj alternatívny benefit, ktorým je používanie vysokorýchlostného internetu 6 mesiacov zadarmo.
Telecom ponúka novým zákazníkom DSL internetu 12 filmov, ktoré si môžu bezplatné stiahnuť v priebehu 6 mesiacov od aktivácie služby. Zákazníci majú mesačne nárok na 2 filmy zadarmo a ak tento počet prekročia, budú im spoplatnené podľa cenníka uverejneného na stránke ST. Bez ďalších poplatkov si film môžu stiahnuť len cez víkend a pozrieť si ho musia v priebehu najbližších 48 hodín.
„Tento rok sme sa opäť snažili byť lepší ako naša konkurencia a ponúknuť užívateľom atraktívnejší vianočný darček,“ hovorí Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. „Ukázalo sa, že ponukou DVD prehrávača nám zámer vyšiel,“ dodáva R. Greguš.
DVD prehrávač môžu od Slovanetu získať všetci noví klienti, ktorí si objednajú niektorý z officeDSL alebo GoDSL produktov, okrem GoDSL Štart, s 24 mesačnou viazanosťou. V súvislosti s akciou stojí zriadenie služieb officeDSL, GoDSL 1000 a služieb s vyšším predplateným objemom 1 Sk. Zriadenie GoDSL 600 ich užívateľov vyjde na 335 Sk a GoDSL 600 Light, GoDSL Total Fun a GoDSL Home na 839 Sk. Akciu môžu využiť aj existujúci klienti Slovanetu v prípade, že nemajú uzavretú zmluvu o pripojení s dobou viazanosti, a to za rovnakých podmienok ako noví klienti.
Pozn.: ceny sú uvedené bez DPH.