O nás

Tlačové správy

Bratislava 27.07.2015

Ako svedčí piesok hokejistom? Priďte sa presvedčiť na Slovanet Tatra Beach 2015

Bratislava, 27.07.2015 – Už druhý rok sa Popradčania nemôžu sťažovať na nedostatok piesku, keďže mesto i tento rok bude hostiť beachvolejbalovú špičku nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia v rámci turnaja – Slovanet Tatra Beach 2015. Podujatie sa začína v sobotu 1. augusta o 8.00 hod. zápasmi Majstrovstiev Slovenska v beachvolejbale mužov a žien a vyvrcholí 2. augusta o 13.30 hod. plánovanými finálovými zápasmi. „Tešíme sa na toto podujatie, ktoré zviditeľňuje aj u širokej slovenskej verejnosti tento pekný šport akým plážový volejbal nepochybne je,“ hovorí Dominka Nestarcová, slovenská reprezentantka v plážovom volejbale.
Organizátori podujatia pripravili pre návštevníkov bohatý sprievodný program. V nedeľu 2. augusta o 13.00 hod. sa uskutoční exhibícia osobností, v rámci ktorej sa predstavia nielen slovenské reprezentantky v plážovom volejbale Dubovcová s Nestarcovou, ale aj primátor Popradu Jozef Švagerko či popradskí hokejisti Arne Kroták, Ľuboš Bartečko a Radoslav Suchý. Pre športových fanúšikov je po ukončení finálových zápasov pripravená autogramiáda volejbalistiek a hokejistov a deti si môžu užiť množstvo zábavy vďaka atrakciám, animáciám a súťažiam počas oboch dní podujatia.
„Slovanet sa už po druhýkrát spája s týmto športovým podujatím a dlhodobo podporuje naše reprezentantky v plážovom volejbale. Sme presvedčení, že pod Tatrami môže široká verejnosť, fanúšikovia beach volejbalu či rodiny s deťmi zažiť pekný športový víkend spojený so zábavou,“ hovorí zástupca generálneho partnera podujatia Ján Michlík zo Slovanetu.
Viac informácií o podujatí Slovanet Tatra Beach 2015 nájdete na internetovej stránke www.tatrabeach.sk.