Slovanet pomáha počas pandémie

Slovanet pomáha podnikateľom a firmám počas pandémie

Koronavírus ovplyvňuje náš každodenný spôsob fungovania tak, ako doteraz žiadna iná udalosť či kríza. Aj preto sme sa rozhodli pomôcť firmám a podnikateľom znížiť straty, zefektívniť prácu na diaľku a automatizovať niektoré procesy.
Vybrali sme efektívne kľúčové produkty a služby, ktoré vám poskytneme zadarmo alebo za veľmi výhodnú cenu.

Efektívny home office s MS OFFICE 365

Prejsť z pravidelných porád, mítingov a face-to-face komunikácie a spolupráce na prácu z domu je so správnymi nástrojmi veľmi jednoduché. Využite naše výhodné licencovanie po dobu až 6 mesiacov. Okrem štandardných produktov ako je Word, Excel, PowerPoint či Outlook, obsahuje MS Office 365 aj cloudové riešenie MS Teams, ktoré vo vašej firme zjednoduší každodennú komunikáciu na diaľku medzi zamestnancami a tímami v organizácii prostredníctvom chatu, video hovorov či videokonferencií.

Viac informácií o produkte

Dostanete od nás zadarmo:

 • konzultácie a návrh riešenia,
 • vytvorenie užívateľských účtov,
 • podporu pri nasadení v organizácii a pri prepojení s AD zákazníka,
 • licencie MS Office 365 podľa príslušného plánu až na 6 mesiacov.
Virtuálne privátne servery cloud:LINK v datacentre Slovanetu

Majte prístup ku svojim dátam nonstop odkiaľkoľvek, kde je prístup na internet. Využite naše servery v privátnom cloude, ktoré sú umiestnené na Slovensku. Prenos dát veľmi rýchly a bezpečný, keďže neopúšťa hranice Slovenska. Virtuálne privátne servery môžu byť pre vašu spoločnosť ideálnym prostriedkom na odľahčenie zvýšených nárokov na IT infraštruktúru, ktoré prináša potreba práce na diaľku a práce z domu.

Viac informácií o produkte

Pozrite si, ako to funguje v praxi:

Dostanete od nás zadarmo:

 • konzultácie a návrh riešeniazriadenie virtuálneho datacentra, vrátane vytvorenia prístupových účtov,
 • podporu pri nasadení v organizácii,
 • výpočtové zdroje do 4vCPU, 8 GB RAM, 400 GB SSD Standard z virtuálneho datacentra Slovanetu na 6 mesiacov
Bezpečné zdieľanie a ukladanie dát cez virtuálne úložisko Biznis Aktovka

Vybavte vaše pracovné tímy bezpečným zdieľaným dátovým úložiskom, ktoré nelimituje súbory maximálnou veľkosťou či požadovaným formátom súborov. Riešenie cloud:LINK Biznis Aktovka je jednoduchý, flexibilný a bezpečný nástroj pre ukladanie a zdieľanie dát pre neobmedzený počet užívateľov. Zvýhodnené podmienky získania balíka Biznis Aktovka Silver sú určené pre organizácie do 20 používateľov počas prvých 6 mesiacov používania.

Viac informácií o produkte

Pozrite si, ako to funguje v praxi:

Dostanete od nás zadarmo:

 • konzultácie a návrh riešenia,
 • zriadenie služby, vrátane vytvorenia prístupových účtov a podporu pri nasadení v organizácii,
 • balík cloud:LINK Biznis Aktovka Silver na 6 mesiacov
Pripojte sa do internej siete a pracujte na diaľku s VPN klientom

Bezpečné a spoľahlivé pripojenie zamestnancov na internú firemnú sieť z pohodlia domova pre vás zabezpečí náš VPN klient. Výhodou oproti iným riešeniam je, že sa používatelia môžu pripojiť zo svojich súkromných počítačov vďaka vysokej úrovni zabezpečenia. VPN dokážeme implementovať vo veľmi krátkom čase. Na spoľahlivé fungovanie VPN klienta je však dôležité mať skutočne stabilný prístup do internetu.

Pre organizácie, ktoré nedisponujú stabilným pripojením do internetu ponúkame aj garantované pripojenie do siete internet, alebo prepojenie ethernetových sietí prostredníctvom širokej škály stabilných prenosových technológií.

Viac informácií o produkte

Pozrite si, ako to funguje v praxi:

Pre zariadenia, ktoré sú súčasťou systému na podporu zvládnutia krízy, konkrétne zdravotnícke zariadenia, štátne zložky a predajne potravín, ponúkame zriadenie internetového pripojenia prioritne v čo najkratšom možnom čase.

Dostanete od nás zadarmo:

 • konzultácie a návrh riešenia,
 • zriadenie služby a základnú konfiguráciu,
 • podporu pri nasadení v organizácii,
 • balík licencií pre VPN prístupy do 100 užívateľov na prvých 6 mesiacov
Riešenie virtuálnej ústredne s vlastným IVR

Potrebujete automatizovať triedenie a smerovanie telefonických hovorov prichádzajúcich do vašej spoločnosti? Využite IVR (Interactive Voice Response), ktoré vám prostredníctvom zadefinovaného rozdeľovníka umožní smerovať prichádzajúce hovory na zodpovedné tímy a pracovníkov aj v prípade, že sa nachádzajú mimo svojho pracovného miesta. Riešenie je veľmi jednoduché, ako na používanie tak aj na implementáciu, vďaka čomu ho dokážeme nasadiť vo veľmi krátkom čase.

Viac informácií o produkte

Dostanete od nás zadarmo:

 • konzultácie, návrh riešenia a návrh IVR stromu,
 • zriadenie služby,
 • podporu pri nasadení v organizácii,
 • nahranie hlášok podľa dodaných textov,
 • virtuálnu ústredňu na prvých 6 mesiacov používania.
Monitoring teploty skladovacích kapacít v zdravotníckych priestoroch

Využite efektívne monitorovanie teploty a vlhkosti prostredia a odbremeňte tak svoj systém a personál vďaka funkčnej automatizácii. Automatizované sú záznamy teploty a vlhkosti v pravidelných intervaloch a notifikácie o aktuálnom stave cez SMS, e-mailom, prípadne telefonicky.

Viac informácií o produkte

Pozrite si, ako to funguje v praxi:

Dostanete od nás:

 • Balík obsahujúci základňovú stanicu + senzory máte možnosť získať za zvýhodnenú cenu 150 EUR + 50 EUR bez DPH za senzor
 • K tomu dostanete platformu Smartcloud na prvých 6 mesiacov používania služby úplne zadarmo